Yin & Yang

28.00

 • Servad: Peegeldatud foto
 • Alusraam: Mänd
 • Käsitsi koostatud
(2 arvustused)
 • Üks paneel
 • Ristkülik
Puhasta

Fotolõuend

Armastus on kahe hinge kohtumine, aktsepteerides pimeduse ja valguse üksteises täielikult. Fotolõuend Yin & Yang on stiilne ja tähendusrikas seinapilt sinu kodu disainimiseks. Yin & Yang on reaalsest ehitisest tehtud foto. Lähemalt vaadates on näha käsitsi värvimise ebaühtlusi, mis annab sellele tootele juurde loomulikkust.

Print

Fotolõuendi külje servadel on pilt prinditud peegeldamise tehnikaga. Terve foto asetseb lõuendi esiküljel, et servad ei oleks valged, on pildi välimine osa dubleeritud ning peegeldatud, andes fotolõuendile ühtlase visuaalse pildi. Soovi korral on ka võimalik erilahendus antud fotolõuendi puhul, selleks kontakteeruge meiega kontakti lehel. Meie e-pood pakub ka personaalseid fotolõuendeid, millele on võimalik lisada teie enda saadetud foto (eritellimused).

Lõuend

Meie fotolõuendid on valmistatud 280g/m² polüester baasil matt lõuend materjalist. Polüester materjal on valitud kontrastsete värvitulemuste eesmärgil. Soovi korral on võimalik foto printida 100% puuvillasest lõuendile.

Raam

Alusraam on tehtud 20mm x 35mm männi liimpuidust. Liimpuidu kasutamisel ei ole ohtu, et aja möödudes alusraam kõveraks läheks või muudaks kuju. Sügavama alusraami materjali soovi korral võtke meiega ühendust.

Kaal -
 1. Karin

  Soodne kaup, kiire tarne, super teenindus. Väga positiivne kogemus! Soovitan. Edu !

 2. Siim Väli

  Kujund ei ole perfektne, mis näitab, et reaalelust võetud foto. Loomupärane ja tähendusrikas sümbolism.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tootekood: - Kategooria:
Updating…
 • Ostukorvis ei ole tooteid.