Fotolõuendi tellimine

5.0/5 out of
6 reviews

Fotolõuendi tellimine kiirelt ja mugavalt. Valige sobiv fotolõuendi variant, lisage pilt ning vormistage tellimus. Alustuseks palume teil valida allolevatest valikutest fotolõuendi tüübi, ning seejärel just teile meelepärase paigutuse ja suuruse. Järgneva sammuna on teil võimalus kohe üles laadida foto.

Standard fotolõuend

Üks pilt ühel lõuendil alusraamiga.

Jagatud fotolõuend

Üks pilt, mitu erinevat lõuendit alusraamidega, mis jaotavad antud pildi osadeks.

Fotolõuendite kollaaž

Mitu erinevat pilti, mitu erinevat lõuendit alusraamidega.

Mis on fotolõuend?

Fotolõuend on lõuendile trükitud pilt. Enamus lõuendeid on valmistatud puuvillast, polüestri baasil materjalist või nende segust. Polüester baasil valmistatud fotolõuendid on värvikamad ning puuvilla baasil fotolõuendid on naturaalsemad. Galeriiraamimine on meetod lõuendi venitamiseks, nii et lõuend tõmmatakse alusraami servade taha ja kinnitatakse puidu külge. Loe lähemalt…

Fotolõuendi väärtus

Fotolõuend on sisustuselement, mis annab kodule juurde personaalse puudutuse. Pilt seinal võib öelda rohkem kui tuhat sõna, see saab olla mälestus, kunst või personaalne visioon.

Kvaliteet

Meie tooted on käsitsi koostatud ning ettevaatlikult üle vaadatud, et tagada kvaliteet. Iga toode läbib põhjaliku kontrolli enne välja saatmist. Kvaliteetsed fotolõuendid on märksõna, mille järgi seame enda tegevuse.

Kuidas me lõuendit pingutame?

Iga toote puhul pingutatakse lõuend puidust alusraamile käsitsi. Enda isikliku fotolõuendi valmistamise käigus on alati personaalne kontroll kvaliteeti hindava inimese poolt.

Millist puitu me kasutame?

Fotolõuendi alusraam on valmistatud spetsiaalselt selleks otstarbeks toodetud männi liimpuidust. Liimpuit on tugev ning välistab raami paindumise pika aja jooksul. Servad on kumerad, mis tagavad lõuendi turvalise pinge all oleku. Kasutame 2cm sügavusega alusraami.

Millist lõuendit me kasutame?

Lõuendi materjaliks on polüestri baasil kvaliteetne lõuend. Puuvillasest kangad on vähem vastupidavad, rohkem hoolt nõudvad ning tuhmimate värvidega. Seetõttu oleme valinud polüestri baasil lõuendi, tooted säilivad kaua ning on värvirikkad.

Millist tehnikat me kasutame?

Me kasutame uue tehnoloogiaga värsket Epsoni printerit, et tagada stabiilselt kvaliteetseid tulemusi. Rikkalikud värvid kantakse lõuendile Epson UltraChrome HD värvidega.

 1. 5 out of 5
  Kujund ei ole perfektne, mis näitab, et reaalelust võetud foto. Loomupärane ja tähendusrikas sümbolism.
 2. 5 out of 5
  Kahe päevaga kohal, meeldiv üllatus.
 3. 5 out of 5
  Kiire ja korralik pood!
 4. 5 out of 5
  Omapärane toode, positiivne kogemus.
Updating…
 • Ostukorvis ei ole tooteid.