Kasutustingimused

Üldine

Need kasutustingimused reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad FCD OÜ, registrikood 14892278 (Kaupleja) ja toodete ostmisel isiku (Klient) vahel www.fotolõuendid.ee müügikeskkonnas (e-pood).

Lisaks neile tingimustele reguleerivad e-poe kaudu toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

Ettevõte võib muuta e-poe kasutustingimusi ning toodete ja teenuste hindu. Tehingute suhtes kehtivad tehingu tegemise ajal kehtivad tingimused ja hinnad.

 

Hinnad

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedele. Müügihinnad on toodud tootelehel, nii algne kui ka soodushind. Sooduskoodi olemasolu korral arvutatakse toote allahindlus pärast allahindluskoodi sisestamist ostukorvi.

Toodete hinnale lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt kliendi poolt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile. Kohaletoimetamise viis valitakse ja tarnetasu arvutatakse korvis.

 

Maksmine

Veebikeskkonnas (e-poes) tehtud ostude eest tasub Klient 100% ette.

Tellimuste eest saate maksta krediit- või deebetkaardiga (Visa, MasterCard) Stripe vahendusel ja PayPaliga. Makse toimub turvalises keskkonnas väljaspool e-poodi – krediitkaardiga makstes Stripe Inc turvalises keskkonnas (https://www.stripe.com/) ja PayPali maksete korral vastavalt turvalises keskkonnas PayPal. Kauplejal puudub juurdepääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

 

Transport

E-pood tarnib tooteid üle maailma. Tooted toimetame kliendini DPD kulleri, DPD vastuvõtupunkti ja kiirpostiteenuse (EMS) kaudu. Toodete tarnimisega seotud kulud tasub Klient. Kaupleja täidab tellimused, sh. annab üle postkontorisse saatmiseks hiljemalt viie tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Toote kliendile saabumine sõltub postiteenusest. DPD saadetisi saab jälgida DPD jälgimiskeskkonnas:https://www.dpd.com/tracking/

Vaata rohkem https://www.fotolõuendid.ee/transport/

 

Tagastus

Meie e-poest ostetud tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates kohaletoimetamise teate kuupäevast. Pange tähele, et tagasimaksed põhinevad tagastatud toodete väärtusel ega sisalda saatmiskulusid.

Kui tagastatav toode on kahjustatud ja kahju ei ole põhjustatud sihipärasest kasutamisest või FCD OÜ põhjustatud asjaoludest, on FCD OÜ-l õigus tasaarvestada teie poolt makstud toote väärtuse langus ja teie tagastatakse vahe. FCD OÜ saadab teile avalduse.

Vaata rohkem https://www.fotolõuendid.ee/tagastus/

 

Pretensioonid

FCD OÜ-ga seotud kaebused ja probleemid tuleks saata aadressile info@fcd.ee või kontaktvormi https://www.fotolõuendid.ee/kontakt/ kaudu. Vastavalt tarbijakaitseseadusele on FCD OÜ kohustatud teie kaebuse vastu võtma ja 15 päeva jooksul väljastama kirjaliku vastuse. Kui klient ja kaupleja ei jõua vaidluse osas kokkuleppele, on kliendil õigus kasutada Euroopa Liidu veebipõhist vaidluste lahendamise protseduuri aadressil http://ec.europa.eu/odr/.

 

Privaatsus

E-poe kasutamisel annate selge ja vabatahtliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel. Isikuandmeid säilitatakse klientide andmebaasis ja neid kasutatakse rangelt ainult müügi eesmärgil. Kaupade kohaletoimetamiseks vajalikke isikuandmeid on edastatud ainult vältimatult vajalikus ulatuses. E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid kliendi ja tema tellimuse kohta käsitletakse konfidentsiaalse teabena. Me ei avalda seda teavet kolmandatele isikutele.

E-pood pakub turvalisi veebioste. Kauplejal puudub juurdepääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele, krediitkaardi- ja Paypal-makseid töödeldakse Stripe Inc turvalises keskkonnas (https://www.stripe.com/) ja PayPali maksete korral PayPal’is.

Vaata rohkem https://www.fotolõuendid.ee/privaatsuspoliitika/

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.